"Театр ляльок - це театр Загостреної думки."

          В. В. Шестак

Коли Людина все життя присвятила театрові, коли театр став для неї єдиною метою, коли поставлена цією людиною величезна кількість вистав, коли вона і оцінює своє життя, і мислить особливими, театральними категоріями, то і все, що відбувається навколо, така людина сприймає неначе велетенську фантасмагоричну виставу. Виставу, в якій любовна, лірична драма межує з комедією положень, героїчна, висока трагедія змінюється соціальним фарсом, а мелодрама щедро присмачена нудьгою та банальністю відносин із можновладцями.Ось така дивна і разом з тим буденна вистава... Містерія життя...

Після смерті Володимира Володимировича його дружина, друг, актриса його Театру, Оксана Миколаївна принесла до театру архіви Майстра, на матеріалах яких і з'явився цей нарис.
Але цих матеріалів надзвичайно мало, і автори будуть вельми вдячні всім, хто, прочитавши цю роботу, відгукнеться і надішле нам листи В. Шестака, відгуки преси, власні спогади про нього та про Вінницький театр ляльок 30-х-70-х років.
Автори висловлюють щиру подяку людям, які своїми спогадами допомогли в написанні цього нарису: А. О. Шелудько, А. І. Гладковій, М. І. Ніколюку, М. С. Драчуку.
А також О. Молодиці та Н. Доляк за допомогу у підготовці матеріалу.


 

 

 

Повна версія

 

 

 

 

 

Вінницький академічний обласний театр ляльок

         

           Вул. Л. Толстого, 6.

 

Каса працює з 10 до 16 год. тел.: +38(0432)67-03-20; Вихідні: понеділок та вівторок.

 

 

  

http://www.unima.org.ua/


Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначене іншe.