Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»

 

Учасники фестивалю


 

  • Перший Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»-1999

  •  

    (5-10 жовтня 1999 р.)

  •  

    Батумський державний театр ляльок (Аджарія, Грузія)

    вистава «Сила дружби» В. Ахвледіані

     

    Вінницький обласний театр ляльок

    вистава «Золотий ключик» О. Борисової

     

    Донецький обласний театр ляльок

    вистава «Папужка Пай» Й. Тодорова

    вистава «Ти, я та… Лялькар» Х. Юрковського

     

    Житомирський обласний театр ляльок

    вистава «Леся і ведмідь» Ю. Тарасенка

    вистава «Котигорошенко, або Казка про добро» М. Пономаренко

     

    Київський приватний театр ляльок «Равлик»

    вистава «Золоте курча» В. Орлова

     

    Кримський театр ляльок

    вистава «Петрушка і К º» Б. Азарова

     

    Київський міський театр ляльок

    вистава «Ворон» К. Гоцці

     

    Львівський обласний театр ляльок

    вистава «Мама для мамонтятка» Д. Непомнящої

     

    Львівський театр-студія «І люди, і ляльки»

    вистава «Журавлине пір’я» Д. Кіносіта

     

    Могильовський обласний театр ляльок (Білорусь)

    вистава «Казка про трьох поросят» Л. Лі

    вистава «Трагедія про Макбета» У. Шекспіра

     

    Миколаївський обласний театр ляльок

    вистава «Русалонька» Н. Григор’євої

    вистава «Вождь червоношкірих» І. Цуканової

     

    Театр ляльок Володимира Гусарова (м. Бровари)

    вистава «Машенька та ведмідь» В. Швембергера

     

    Тернопільський обласний театр актора і ляльки

    вистава «Кіт у чоботях» Д. Самойлова

     

    Хмельницький обласний театр ляльок

    вистава «Чумацький шлях» С. Брижаня та П. Гірника

     

    Черкаський обласний театр ляльок

    вистава «Маленький принц» О. Кузьмина

    вистава «Троє поросят» О. Кузьмина

     

    Черкаський незалежний театр маріонеток

    вистава «Карликова пищалка» В. Літовченка

 

Другий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2001


(12-15 травня 2001 р.)

 

Вінницький обласний театр ляльок

вистава «Коза-дереза» М. Супоніна

 

Житомирський обласний театр ляльок

вистава «Гіньйоль у Парижі» Я. Осниці

 

Івано-Франківський обласний театр ляльок

вистава «Битий небиту везе» Я. Грушецького

 

Миколаївський обласний театр ляльок

вистава «Малюк і Карлсон» інсценізація  Н. Шавви (за твором А. Ліндгрен)

 

Могильовський обласний театр ляльок (Білорусь)

вистава «Червона Шапочка» П. Кондрусевіча

 

Тернопільський обласний театр актора і ляльки

вистава «Чарівний перстень, або Казка за три п’ятаки» В. Лісового

 

Театр Okno(м. Люблін, Польща)

вистава «Романс Перлімпліна і Беліси» за драмою Ф. Г. Лорки

 

Харківський державний інститут мистецтв ім. І. П. Котляревського

вистава «Незвичайні змагання» Є. Сперанського

 

Хмельницький обласний театр ляльок

вистава «Чарівна зброя Кендзо» М. Супоніна

 

Черкаський обласний театр ляльок

вистава «Про вовка, козу і козенят» В. Ігнатьєва

 

Черкаський незалежний театр маріонеток

вистава «Арджентіна. 20 лютого»

(за оперою «Севільський цирульник» Д. Верді)

 

Чернівецький обласний театр ляльок

вистава «Зелена гора» Я. Верещака,О. Вратарьова

 

Третій Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2003


(12-15 травня 2003 р.)


Брянський обласний театр ляльок

вистава «Гуси-лебеді» В. Борисова та Я. Узенюка

 

Вінницький обласний театр ляльок

вистава «Хто розбудить сонечко?» О. Веселова

 

Волинський обласний театр ляльок

вистава «Підкова на щастя» В. Данця

 

Донецький обласний театр ляльок

вистава «Зачаклована фея» В. Рабадана

 

Житомирський обласний театр ляльок

вистава «Про добре чортенятко» М. Кулеши

 

Запорізький обласний театр ляльок

вистава «Гидке каченя» В. Сінакевича

 

Київський міський театр ляльок

вистава «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат» В. Нестайка

 

Київський приватний театр ляльок «Равлик»

вистава «Чарівна скрипка» Ю. Тітарова

 

Театр-студія «Арт-терапія» (м. Одеса)

вистава «Марк Шагал. Подолання»

(за п’єсою «Польоти з ангелом» З. Сагалова)

 

Черкаський обласний театр ляльок

вистава «Ярмаркові забави» О. Кузьмина

 

Чернігівський обласний театр ляльок

вистава «Нова казка» Д. Олевського

 

Ревю «Селяба» (м. Варшава, Польща)

 учасники урочистої церемонії відкриття та закриття  фестивалю   

 

Четвертий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2005


(11-14 травня 2005 р.)


Астраханський державний театр ляльок (Росія)

вистава «Айболить» А. Усачова

 

Білоруський театр «Лялька» (м. Вітебськ, Білорусь)

вистава «Забутий скарб» В. Короткевича

 

Донецький обласний театр ляльок

вистава «Тук, тук! Хто там?» М. Бартєнєва

 

Вінницький обласний театр ляльок

вистава «Як лисичка пташкою була» О. Кузьмина

 

Житомирський обласний театр ляльок

вистава «Мій хазяїн Дон Жуан» С. Єфремова

 

Запорізький обласний театр ляльок

вистава «Солом’яний бичок і рок-група Ко-за-чок» В. Нестайка

 

Луганський обласний театр ляльок

вистава «Бик, Осел та Зірка» М. Бартєнєва та А. Усачова

 

Мінський обласний театр ляльок «Батлєйка» (м. Молодечно, Білорусь)

вистава «Неймовірні пригоди» П. Васюченка та С. Ковальова

 

Миколаївський обласний театр ляльок

вистава «Принцеса на горошині» Н. Бурої та Е. Смірнової

 

Приватний театр казки «Арлекіно» (м. Сімферополь)

вистава «Коник-горбоконик» М. Урицького

 

Дитячий танцювальний колектив (Свентокшинське воєводство, Польща)

учасники урочистої церемонії відкриття та закриття  фестивалю   

 

П’ятий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2007


(14-18 травня 2007 р.)

 

Астраханський державний театр ляльок (Росія)

вистава «Мерзни, мерзни, вовчий хвосте!» В. Долгополова

 

Вінницький обласний театр ляльок

вистава «Три міхи хитрощів» О. Кузьмина

вистава «Івасик-Телесик» О. Кузьмина

 

Волгоградський обласний театр ляльок (Росія)

вистава «Гусі-лебеді» Ю. Бичкова

 

Донецький обласний театр ляльок

вистава «Таємниця рудого жевжика» В. Нестайка

 

Бєлгородський обласний театр ляльок (Росія)

вистава «Усі миші люблять сир» Д. Урбана

 

Житомирський обласний театр ляльок

вистава «Казка мандрівного лялькаря» Х. Юрковського

 

Запорізький обласний театр ляльок

вистава «Лускунчик» В. Тіхвінського

 

Приватний театр «ІстАрт - історії артистів»  (м. Миколаїв)

вистава «Ми їдемо, їдемо, їдемо…» Р. Гребенюка

 

Київський міський театр ляльок

вистава «Коник-горбоконик» М. Урицького

 

Криворізький обласний театр ляльок

вистава «Гидке каченя» В. Сінакевича

 

Київський приватний театр ляльок «Равлик»

вистава «Жужик» Ю. Тітарова

 

Рівненський обласний театр ляльок

вистава «Коза-дереза» М. Лисенка

 

Театр ляльок  м. Русе (Болгарія)

вистава «Кіт у чоботях» О. Ткачова

 

Театр для дітей та юнацтва “Luceafarul (м. Ясси, Румунія)

вистава «Золота рибка» О. Пушкіна

 

Чернігівський обласний театр ляльок

вистава «Котик, Півник та Лисичка» О. Олеся

 

Шостий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2009


(12-15 травня 2009 р.)


Батумський державний театр ляльок та юного глядача (Аджарія, Грузія)

вистава «Аргонавти» Н. Абуладзе

 

Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Тільки, цур, не гніватись!» В. Вікторова та Ф. Оліна

 

Волгоградський обласний театр ляльок (Росія)

вистава «Соловей» М. Урицького

 

Владимирський обласний театр ляльок (Росія)

вистава «Коник-горбоконик» М. Шувалова

 

Дніпропетровський міський театр ляльок

вистава «Чесне велетенське» М. Шувалова

 

Житомирський академічний обласний театр ляльок

вистава «Півтори жмені» Н. Осіпової

 

Запорізький обласний театр ляльок

вистава «Лісова пісня» Л. Українки

 

Кіровоградський обласний театр ляльок

вистава «Колобок» Є. Патріка

 

Київський приватний театр ляльок «Равлик»

(сумісний проект з Курським державним театром ляльок (Росія)

вистава «Цигани» О. Пушкіна

 

Курський державний театр ляльок (Росія)

вистава «Сонячний промінець» О. Попеску

 

Приватний театр «ІстАрт - історії артистів» (м. Миколаїв)

вистава «Мойдодир» (за К. Чуковським)

 

Театр для дітей та юнацтва “Luceafarul (м. Ясси, Румунія)

вистава «Сонячний промінець» О. Попеску

 

Набережночелнинський державний театр ляльок (Татарстан, Росія)

вистава «Загадка Курочки Ряби» М. Бартєнєва

 

Рівненський академічний обласний театр ляльок

вистава «Лісова пісня» Л. Українки

 

Студентський театр кафедри майстерності актора та режисури театру анімації

 Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського

вистава «Ілюзія дійсності» А. Солоняка та П. Бронштейна

 

Хмельницький обласний театр ляльок «Дивень»

вистава «Українська ніч» за повістю М. Гоголя «Майська ніч»

 

Сьомий  Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2011


(16-20 травня 2011 р.)

 

Астраханський державний театр ляльок (Росія)

вистава «Казка про рибака та рибку» О. Пушкіна

 (інсценізація О. Машарова)

 

Білоруський театр «Лялька» (м. Вітебськ, Білорусь)

вистава «Принцеса і Свинопас» Г. Х. Андерсена (інсценізація П. Панчева)

 

Бєлгородський обласний театр ляльок

вистава «Легенди Байкалу» М. Одинцова

 

Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Попелюшка» Т. Габбе

(сценічна редакція О. Кузьмина)

 

Волгоградський обласний театр ляльок (Росія)

вистава «Кицькин дім» С. Маршака

 

Владимирський обласний театр ляльок (Росія)

вистава «Ніч  перед Різдвом» Є. Сперанського за М. Гоголем

 

Дагестанський державний театр ляльок

вистава «Айболить» А. Усачова за К. Чуковським

 

Житомирський академічний обласний театр ляльок

вистава «Всі миші люблять сир» Д. Урбана

 

Кримський  академічний театр ляльок

вистава «Попелюшка» Є. Шварця

 

Мангістауський обласний театр ляльок

вистава «Легенда, яка ожила» Н. Осипової

 

Театр для дітей та юнацтва “Luceafarul (Яси, Румунія)

вистава «Бджілочка» Г. Вієру

 

Набережночелнинський державний театр ляльок (Татарстан, Росія)

вистава «А у нас у дворі» І. Романова

 

Паневежіський театр ляльок на колесах

вистава «Три ведмедя» Ю. Казакайтиса

 

Приватний театр «ІстАрт - історії артистів» (м. Миколаїв)

вистава «Вождь червоношкірих, або Тонкощі виховання» ОГенрі

(інсценізація А. Солоняка)

 

Рівненський академічний обласний театр ляльок

вистава «Снігова королева» Є. Шварця

 

Тульський державний театр ляльок

вистава «Казки біля самовару» (інсценізація О. Трусова)

 

Хмельницький обласний театр ляльок «Дивень»

вистава «Хом’ячок і Північний вітер» Х. Паукша

 (сценічна редакція С. Брижаня)

 

Черкаський академічний обласний театр ляльок

вистава «Білосніжка та семеро гномів» О. Табакова , Л. Устінова

 

Чуваський державний театр ляльок (Чуваська АР, Росія)

вистава «Клаповухий Ілюк» Є. Лісіної

 

Кафедра «Ляльки на естраді» Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

учасники урочистої церемонії відкриття  фестивалю   

 

Восьмий  Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2013

(13-18 травня 2013 р.)


 

Бєлгородський  державний  театр ляльок (м. Бєлгород, Росія)

вистава «Ваня Датський» Б. Шергіна


Брянський обласний театр ляльок (м. Брянськ, Росія)

вистава «Оскар та Рожева Дама. Листи до Бога» Е.-Е. Шмітта


 Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Стариган із крилами» А. Курєйчіка за Г. Маркесом

(переклад Л. Земелько, Л. Дюкаревої)

Сценічна редакція – Л. Земелько


Владимирський обласний театр ляльок (м. Владимир, Росія)

вистава «Хитромудрий солдат» В. Міодушевського


Дагестанський державний театр ляльок (м. Махачкала, Дагестан, Росія)

вистава «Таємниця персикової кісточки» Ш. Маллаєвої


Донецький академічний обласний театр ляльок

вистава «Дорога до Віфлеєму» С. Ковальова

 

Житомирський академічний обласний театр ляльок

вистава «Серце океану» Н. Паладій


Кафедра акторської майстерності та режисури театру ляльок

Київського національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І. К. Карпенка-Карого

вистава «Оскар та Рожева Пані» Е-Е. Шмітта


Манґистауський обласний театр ляльок (м. Актау, Казахстан)

вистава «Півтори жмені» Н. Осипової

 

 Московський Новий театр ляльок (Росія)

вистава «Таємниця зачаклованої принцеси» В. Бугайова (за казками А. Шмідт)


Муніципальний театр ляльок «Ґуґуце» (м. Кишинів, Молдова)

вистава «Балаганчик» Л. Будеу


Набережночелнинський державний театр ляльок

(м. Набережні Челни, Татарстан, Росія)

вистава «Дюймовочка» М. Корнєічевої за Г.-Х. Андерсеном


Паневежіський театр ляльок на колесах (м. Паневежіс, Литва)

вистава  «Пряниковий будиночок» братів Грімм

Інсценізація – О. Борисової

 


Приватний театр ляльок «Іст-арт – історії артистів» м. Миколаїв

вистава «Муха-Цокотуха»  К. Чуковського  (інсценізація – А. Солоняка)


 Приватний театр ляльок «Равлик» м. Київ

вистава «Незабаром весна» Ю. Тітарова

 

 Рівненський академічний обласний театр ляльок

вистава «Бу-ра-ті-но» Л. Толстого (переклад – О. Шило)


 Студенти 1-го  акторського курсу кафедри майстерності актора та режисури театру анімації

Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського

(художній керівник – професор, заслужений діяч мистецтв України Інюточкін О. О.)

постановка «Етюди з пластики рук»

 

Театр ляльок «Лучаферул» /м. Ясси, Румунія/

вистава «Гаманець з двома  грошиками» І. Кріангі


Учбовий  театр  акторського курсу кафедри майстерності актора та режисури театру анімації

Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського

(художній керівник – Світлана Довлетова )

постановка «Дотик»


 Черкаський академічний обласний театр ляльок

вистава «Каліф-лелека» В. Маслова (переклад – Наталії Семенової)


  Нагороди:

Гран-прі Фестивалю

 

Бєлгородський  державний  театр ляльок (м. Бєлгород, Росія)

вистава «Ваня Датський» Б. Шергіна


1 Місце

 

Донецький академічний обласний театр ляльок

вистава «Дорога до Віфлеєму» С. Ковальова


 

2 Місце

Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Стариган із крилами» А. Курєйчіка за Г. Маркесом

 

 

3 Місце

 

Набережночелнинський державний театр ляльок

(м. Набережні Челни, Татарстан, Росія)

вистава «Дюймовочка» М. Корнєічевої за Г.-Х. Андерсеном

та

 

Брянський обласний театр ляльок (м. Брянськ, Росія)

 

вистава «Оскар та Рожева Дама. Листи до Бога» Е.-Е. Шмітта



«За кращу режисуру»

 

Донецький академічний обласний театр ляльок

вистава «Дорога до Віфлеєму» С. Ковальова

режисер-постановник - заслужений артист України Анатолій Поляк

 

«За кращу сценографію»

 

Паневежіський театр ляльок на колесах (м. Паневежіс, Литва)

вистава  «Пряниковий будиночок» братів Грімм

Інсценізація – О. Борисової

художник-постановник Олена Бєрєснєва

 

«За кращі ляльки»

 

Театр ляльок «Лучаферул» (м. Ясси, Румунія)

вистава «Гаманець з двома  грошиками» І. Кріангі

художник-постановник Аксенті Марфа

 

 

«За кращу музику до вистави»

 

Муніципальний театр ляльок «Ґуґуце» (м. Кишинів, Молдова)

вистава «Балаганчик» Л. Будеу

Композитор - Іліє Велуце

 

 

«За кращу жіночу роль»

 

Брянський обласний театр ляльок (м. Брянськ, Росія)

вистава «Оскар та Рожева Дама. Листи до Бога» Е.-Е. Шмітта

Олена Сафронова

 

«За кращу чоловічу роль»

 

Владимирський обласний театр ляльок (м. Владимир, Росія)

вистава «Хитромудрий солдат» В. Міодушевського

Петро Пітірімов

 

«За кращу епізодичну роль»

 

 Приватний театр ляльок «Равлик» м. Київ

вистава «Незабаром весна» Ю. Тітарова

Сергій Красний

 

«За кращий акторський ансамбль»

 

Владимирський обласний театр ляльок (м. Владимир, Росія)

вистава «Хитромудрий солдат» В. Міодушевського


 «Дебют»

 

 Студенти 1-го  акторського курсу кафедри майстерності актора та режисури театру анімації

Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського

(художній керівник – професор, заслужений діяч мистецтв України Інюточкін О. О.)

постановка «Етюди з пластики рук»


 «За збереження і розвиток національних традицій»

 

Дагестанський державний театр ляльок (м. Махачкала, Дагестан, Росія)

вистава «Таємниця персикової кісточки» Ш. Маллаєвої


«Приз дитячого журі»

 

Брянський обласний театр ляльок (м. Брянськ, Росія)

вистава «Оскар та Рожева Дама. Листи до Бога» Е.-Е. Шмітта




Дев'ятий  Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька»–2015

(18-23 травня 2015 р.)


Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Суворий іспит» О. Гончарука

 та

вистава «Тринадцята зірка» В. Ольшанського


 

Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр
ім. М. К. Садовського

вистава «Дюймовочка та Метелик» А. Яблонської


Запорізький  обласний театр ляльок

вистава «Хто тут найголовніший?» В. Довлєтова


 

Київський приватний театр ляльок «ПараШут»

вистава «Хоробре серце» Я. Завгороднього



Київський приватний театр ляльок «Равлик»

вистава «Українські переспіви» Ю. Тітарова



Кіровоградський  академічний обласний театр ляльок

вистава «Наймичка» Т. Шевченка

 


Коломийський академічний обласний український драматичний
театр ім. І. Озаркевича

вистава «Іродова морока» П. Куліша

 


Миколаївський приватний театр ляльок - "ІСТАРТ"

 вистава «Бармалей» К. Чуковського

 

 

Черкаський академічний обласний театр ляльок

вистава «Таємниця лялькового дому» Я. Грушецького

 



Рівненський академічний обласний театр ляльок

вистава «Попелюшка» Д. Нуянзіна за Шарлем Перро



«Dachtheater» Кордули Носсек (м. Містельбах, Австрія)

вистава  «Крокодилячі сльози» К. Носсек, Г. Ебенлехнера

 



Державний професійний театр юного глядача ім. Нодара Думбадзе (м. Тбілісі, Грузія)

вистава «Севільський цирульник» Джоаккіно Антоніо Россіні




Муніципальний театр ляльок «Ґуґуце» (м. Кишинів, Молдова)

вистава «Пекале і Тиндале» Р. Гілаша


 

Паневежіський театр ляльок на колесах (м. Паневежис, Литва)

вистава  «Маленький Мук» В. Гауфа

 



Гості фестивалю:

 

Кафедра «Ляльки на естраді»  Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв ім. Леоніда Утьосова

 

Кафедра акторської майстерності та режисури театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення  ім. І. К. Карпенка-Карого.


 Нагороди:

Гран-прі Фестивалю

 Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Суворий іспит» О. Гончарука


1 Місце

 Київський приватний театр ляльок «Равлик»

вистава «Українські переспіви» Ю. Тітарова


2 Місце

 «Dachtheater» Кордули Носсек (м. Містельбах, Австрія)

вистава  «Крокодилячі сльози» К. Носсек, Г. Ебенлехнера

та

Паневежіський театр ляльок на колесах (м. Паневежис, Литва)

вистава  «Маленький Мук» В. Гауфа


3 Місце

Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр
ім. М. К. Садовського

вистава «Дюймовочка та Метелик» А. Яблонської

та

 Кіровоградський  академічний обласний театр ляльок

вистава «Наймичка» Т. Шевченка


 «За кращу режисуру»

 Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Суворий іспит» О. Гончарука

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Олександр Свіньїн


«За кращу сценографію»

 Черкаський академічний обласний театр ляльок

вистава «Таємниця лялькового дому» Я. Грушецького

художник-постановник - Каріна Чепурна


«За кращі ляльки»

 Паневежіський театр ляльок на колесах (м. Паневежис, Литва)

вистава  «Маленький Мук» В. Гауфа

художник-постановник - Віталіюс Мазурас


«За кращу музику до вистави»

Київський приватний театр ляльок «Равлик»

вистава «Українські переспіви» Ю. Тітарова

Композитор - Юрій Шевченко


«За музику до вистави»

Коломийський академічний обласний український драматичний
театр ім. І. Озаркевича

вистава «Іродова морока» П. Куліша

Композитор - заслужений діяч мистецтв України Олександр Козаренко


«За музичний супровід до вистави»

Кіровоградський  академічний обласний театр ляльок

вистава «Наймичка» Т. Шевченка

Тимофій Атаманенко (скрипка) та Анастасія Єфімова (бандура)


«За кращу жіночу роль»

«Dachtheater» Кордули Носсек (м. Містельбах, Австрія) 

вистава  «Крокодилячі сльози» К. Носсек, Г. Ебенлехнера

Кордула Носсек


«За кращу чоловічу роль»

Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Тринадцята зірка» В. Ольшанського

Олександр Гончарук


«За кращу епізодичну роль»

Миколаївський приватний театр ляльок - "ІСТАРТ"

вистава «Бармалей» К. Чуковського

Олександр Кожевніков


«За кращий акторський ансамбль»

Рівненський академічний обласний театр ляльок

вистава «Попелюшка» Д. Нуянзіна за Шарлем Перро


«За кращу експериментальну виставу»

Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава «Тринадцята зірка» В. Ольшанського


«Дебют»

Київський приватний театр ляльок «ПараШут»

вистава «Хоробре серце» Я. Завгороднього


«За збереження і розвиток традицій театру ляльок»

Київський приватний театр ляльок «Равлик»

вистава «Українські переспіви» Ю. Тітарова


«Приз дитячого журі»

Миколаївський приватний театр ляльок - "ІСТАРТ"

вистава «Бармалей» К. Чуковського


Десятий Ювілейний Міжнародний фестиваль театрів ляльок

"Подільська лялька"-2017

(9-13 жовтня)

Вінницький академічний обласний театр ляльок

вистава "Рибалчина Русалонька" В. Королів-Старого


Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М. К. Садовського

вистава "Попелюшка" Є. Шварца


Дніпровський міський театр ляльок "Театр Актора і Ляльки"

вистава "Коза-дереза" інсценізація Р. Гребенюка


Житомирський академічний обласний театр ляльок

вистава "Сонечко в середині" Є. Тищука


Закарпатський академічний обласний театр ляльок

вистава "У нашім раї на землі" Т. Шевченка


Київський приватний театр "ПараШут"

вистава "Про велику мрію" В. Топчій


Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича

вистава "Дерев'яне диво" Златопольських


Королівський театр маріонеток Музею-палацу короля Яна III в Віланові (м. Варшава, Польща)

вистава "Історія кохання Яна і Марусеньки, кухнею переплетена" А. Вієцкевіч-Віснєвської


Муніципальний театр ляльок "Гугуце"

(м. Кишинів, Молдова)

вистава "Колаж Гугуце" В. Штефанюка


Паневежиський театр ляльок на колесах

(м. Паневежис, Литва)

вистава "Снігова королева" Г. К. Андерсена


Миколаївський приватний театр "ІстАрт"

вистава "Історія однієї матері" інсценізація М. Назаренко


Рівненський академічний обласний театр ляльок

вистава "Злидні" інсценізація М. Назаренко


Театр ляльок "Сцена ельфів" (м. Варшава, Польща)

вистава "Дюймовочка" інсценізація А. Поляруш


Херсонський академічний обласний театр ляльок

вистава "Їжачок-хитрячок" О. Кузьмина


Черкаський академічний обласний театр ляльок

вистава "Півник і Соняшник" К. Мєшкова


Чернігівський обласний театр ляльок ім. О. Довженка

вистава "Гамлет-машина" Г. Мюллера


 

 Нагороди:

 

Гран-прі Фестивалю


театр ляльок «Сцена Єльфів» (м. Варшава, Польща)

 
вистава «Дюймовочка» А. Поляруш за казкою  Г. К. Андерсена
 
 
 
Режисер – Ані Поляруш
 
Художник –  Ані Поляруш
 
Композитор – Патрік Хунковськи
 
Хореограф – Ані Поляруш

 

 1 Місце


за високу мистецьку культуру

 
Вінницький академічний обласний театр ляльок (м. Вінниця, Україна)

 
вистава «Рибалчина Русалонька» В. Королів-Старого

 
Режисер – Андрій Солоняк
Художник – Олена Книжник
Музичне оформлення – Андрій Солоняк

 

 «За кращу режисуру»


Ані Поляруш

вистава «Дюймовочка» за казкою  Г. К. Андерсена
  
Театр «Сцена Ельфів» (Варшава, Польща)

 

Роман Гребенюк

вистава «Коза-дереза»
(інсценізація – Р. Гребенюка)

 
Дніпровський міський театр ляльок «Театр Актора і Ляльки»
(м. Дніпро, Україна)


«За кращу сценографію»


Олена Загребіна

вистава «Гамлет-машина» Г. Мюллера  
 
Чернігівський  міський театр ляльок ім. О. Довженка
(м. Чернігів, Україна)

 

Ярослав Данилів

вистава «Дерев’яне диво» Ірини та Яна Златопольських

 Коломийський академічний обласний український драматичний

 театр ім. І. Озаркевича (м. Коломия, Україна)


 

Ані Поляруш

вистава «Історія кохання Яна і Марусеньки, кухнею переплетена»

А. Віецкієвич

Королівський театр маріонеток Музею-палацу короля Яна III у Віланові (м. Варшава, Польща)


 

  «За кращі ляльки»


 Валентина Жегунова

вистава «Сонечко всередині» Є. Тищука, сонети В. Шекспіра

 

Житомирський академічний обласний театр ляльок
(м. Житомир, Україна)

 

«За кращу музику до вистави»


 Олексій Григор’єв  


вистава «Історія однієї матері» Марини Назаренко за  Г. К. Андерсеном
ІСТАРТ-театр (м. Миколаїв, Україна)



«За краще музичне оформлення вистави»

 

Королівський театр маріонеток Музею-палацу короля Яна III у Віланові

(м. Варшава, Польща)

вистава «Історія кохання Яна і Марусеньки, кухнею переплетена»
А. Віецкієвич

 

 «За популяризацію поетичного слова Кобзаря серед підростаючого покоління»


Закарпатський академічний театр ляльок «Бавка» (м. Ужгород, Україна)

вистава « У нашім раї на землі» Т. Шевченко

Сценічна редакція та постановка – з. а. України Олександр Куцик
Художник – Тетяна Улинець
Художник по світлу – Ірина Осокіна

 

 «За кращу виставу для дітей дошкільного віку»


Черкаський академічний обласний театр ляльок (м. Черкаси, Україна)

вистава «Півник і Соняшник» К. Мєшкова

Режисер – Олександр Борсук
Художник –  Сергій Лисаченко
Композитор – Олексій Грицишин

 

  «За кращу жіночу роль»


Ані Поляруш

за виконання ролей у виставі «Дюймовочка» за казкою Г. К. Андерсена

Театр «Сцена Ельфів» (Варшава, Польща)


 
Вікторія Топчій

за виконання ролей у виставі «Про велику мрію» В. Топчій за казками Дональда Біссета

 
Театру ляльок «ПараШут» (м. Київ, Україна)


 «За кращу чоловічу роль»

 Ярослав Завгородній


за виконання ролей у виставі «Про велику мрію» В. Топчій за казками
Дональда Біссета

Театру ляльок «ПараШут» (м. Київ, Україна)    

 

«За кращу епізодичну роль»


Лариса Микитюк

Роль Сусідки у виставі «Злидні» Марини Назаренко за українською народною казкою

Рівненський академічний обласний театр ляльок
(м. Рівне, Україна)



Наталя Фісенко

Роль Півника  у виставі «Півник і Соняшник» К. Мєшкова

Черкаський академічний обласний театр ляльок
(м. Черкаси, Україна)

 

«За кращий акторський ансамбль»


актори Дніпровського міського театру ляльок «Театр Актора і Ляльки»
(м. Дніпро, Україна)

Андрій Сінжеряк, Роман Гребенбк, Юлія Блат, Алла Чугунова

за виконання ролей у виставі «Коза-дереза» (інсценізація – Р. Гребенюка)




актори Муніципального театру ляльок «Ґуґуце» (м. Кишинів, Молдова)

Габріела Лунгу, Олег Мардарь, Ана Стевіле, Валентин Зуза

за виконання ролей у виставі «Колаж Ґуґуце» В. Штефанюка


 

Актори Королівського театру маріонеток Музею-палацу короля Яна III у Віланові (м. Варшава, Польща)

Аліна Віецкієвич, Ані Поляруш, Гжегож Гєрак

за виконання ролей у виставі

«Історія кохання Яна і Марусеньки, кухнею переплетена»

А. Віецкієвич

 
 

«За кращу експериментальну виставу»

 

вистава «Історія однієї матері» Марини Назаренко за Г. К. Андерсеном

ІСТАРТ-театр (м. Миколаїв, Україна)

Режисер - Марина Назаренко
Художник - Ольга Філончук
Композитор - Олексій Григор'єв

 

«Дебют»


Марія Патокова та Ігор Ігнатенко за виконання ролей
 
у виставі «Снігова Королева» Г. К. Андерсена

 Паневежиського театру ляльок на колесах (м. Паневежис, Литва)

 

 «За збереження і розвиток традицій театру ляльок»

 

Херсонський академічний обласний театр ляльок (м. Херсон, Україна)

вистава «Їжачок-хитрячок» О. Кузьмина за творами І.Франка

 

 

 

«Приз дитячого журі»


театр ляльок «Сцена Єльфів» (м. Варшава, Польща)

 
за виставу «Дюймовочка» А. Поляруш за казкою Г. К. Андерсена
 
 
 
Режисер – Ані Поляруш
 
Художник –  Ані Поляруш
 
Композитор – Патрік Хунковськи
 
Хореограф – Ані Поляруш

 




 

Гран-прі Фестивалю

 

1999 рік

«Казка про трьох поросят» Лори Лі

Художній керівник постановки – О. Жюгжда

Режисер – Л. Мікуліч

Ляльки та сценографія – Л. Мікіна

Костюми – Л. Мікіна, О. Жюгжда

Постановка танців – М. Стешиць, О. Жюгжда

 

«Трагедія про Макбета» за В. Шекспіром  у  перекладі Б. Пастернака

Сценографія, хореографія  постановки – О. Жюгжда

Скульптор  – Л. Мікіна

Костюми – О. Жюгжда

Композитор  –  П. Кондрусевич

Могильовський обласний театр ляльок (м. Могильов, Білорусь)

 

2001 рік

«Чарівна зброя Кендзо» М. Супоніна

Сценічна редакція – С. Брижань, П. Гірник

Режисер – С. Брижань

Художник – М. Ніколаєв

Композитор – І. Пустовий

Хмельницький обласний театр ляльок (м. Хмельницький, Україна)

 

2003 рік

«Підкова на щастя» В. Данця за мотивами казок І. Франка

Режисер – В. Богданець

Художник Т. Мамин

Композитор – Г. Гусенцов

Волинський обласний театр ляльок (м. Луцьк, Україна)

 

2005 рік

«Забутий скарб» В. Корткевича

Режисер – заслужений діяч мистецтв Республіки Білорусь В. Клімчук

Ляльки і костюми – Г. Сидорова

Композитор – О. Сидоров

Пластика та хореографія – Н. Благодатських

Білоруський театр «Лялька» (м. Вітебськ, Білорусь)

 

2007 рік

«Івасик-Телесик» О. Кузьмина

Режисер – О. Кузьмин

Художник – Т. Шабанова

Музика у записі В. Верховинця

Вінницький обласний театр ляльок (м. Вінниця, Україна)

 

 

2009 рік

«Лісова пісня» Л. Українки

Режисер – О. Іноземцев

Художник – І. Кульчицька

Рівненський академічний  обласний театр ляльок (м. Рівне, Україна)

 

2011 рік

«Попелюшка» Є. Шварця

Режисер – С. Забродін

Художник – заслуженій художник АР Крим Л. Рестенко

Балетмейстер – Ю. Бушуєва

Музичне оформлення –  С. Забродін

Кримський академічний  театр ляльок (м. Сімферополь, Україна)


2013 рік

 

«Ваня Датський» Б. Шергіна

Режисер - С. Баликов

Художник - С. Баликов

Музичне оформлення - компілятивне

 Бєлгородський  державний  театр ляльок (м. Бєлгород, Росія)


2015 рік


«Суворий іспит» О. Гончарука

Режисер - заслужений діяч мистецтв України О. Свіньїн

Художник - Н. Павлова

Музичне оформлення - компілятивне

Вінницький академічний обласний театр ляльок (м. Вінниця, Україна)


2017 рік

 

«Дюймовочка» А. Поляруш за казкою  Г. К. Андерсена

Режисер – Ані Поляруш

Художник –  Ані Поляруш

 Композитор – Патрк Хунковськи

Хореограф – Ані Поляруш

театр ляльок «Сцена Єльфів» (м. Варшава, Польща)


 

 


 

 

 

Вінницький академічний обласний театр ляльок

 

         

           Вул. Л. Толстого, 6.

 

Каса працює з 10 до 16 год. Телефон: +38(0432) 67-03-20. Вихідні: понеділок та вівторок.

 

http://www.unima.org.ua/